header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
Jongste Jeugd
Junioren
Meisjes
MO18-3 - B.H.V. Push MO18-5
16:05 - Veld 2 Handpicked
Fluiten:Alfred van Kalmthout en Roger Ernest
MO18-4 - Hockeyclub Hilvarenbeek MO18-3
12:25 - Veld 4 Dr. Sticker
Fluiten:Francis Danen en Puk Mahieu
MO16-1 - Hockeyclub Prinsenbeek MO16-1
08:30 - Veld 1 PLUS van Dorsten
Fluiten:Huub Claessens en Britt Snepvangers
MO16-2 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO16-4
10:35 - Veld 2 Handpicked
Fluiten:Pepijn Pasman en Soul Monhemius
MO16-5 - Zundertse Hockeyclub MO16-1
14:15 - Veld 4 Dr. Sticker
Fluiten:Wiebe Vink en Remi Verbraak
MO14-1 - Berkel Rodenrijs MO14-1
12:10 - Veld 1 PLUS van Dorsten
Fluiten:Arthur Wierikx en Max de Bot
MO14-2 - Hockeyclub Prinsenbeek MO14-1
08:45 - Veld 2 Handpicked
Fluiten:Jens van Hooydonk en Stan Nagelkerke
MO14-3 - Hockeyclub Prinsenbeek MO14-2
12:25 - Veld 2 Handpicked
Fluiten:Elise Voeten en Julia de Schepper
MO14-5 - Hockeyclub Zevenbergen MO14-1
12:10 - Veld 3 Volvo Bluekens
Fluiten:Romy van der Linden en Sarah Mol
MO12-5 - B.H.V. Push MO12-9
14:00 - Veld 3 Volvo Bluekens
Fluiten:Zara van Zeijl en Emily Mies
Meisjes
MO10-1 - B.H.V. Push MO10-1
11:00 - Veld 4 Dr. Sticker
Fluiten:Ouder Van Team
MO9-3 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO9-4
08:30 - Veld 4 Dr. Sticker
Fluiten:Ouder Van Team
MO8-1 - HC Etten-Leur MO8-2
08:30 - Veld 4 Dr. Sticker
Fluiten:Ouder Van Team
MO8-4 - MHCT MO8-4-mix
10:00 - Veld 4 Dr. Sticker
Fluiten:Ouder Van Team
Jongens
JO18-1 - B.H.V. Push JO18-2
15:50 - Veld 1 PLUS van Dorsten
Fluiten:Arthur Wierikx en Huub Claessens
JO18-2 - DDHC JO18-2
10:20 - Veld 3 Volvo Bluekens
Fluiten:Werner de Schepper en Diederik Gunters
JO16-1 - B.H.V. Push JO16-2
14:00 - Veld 1 PLUS van Dorsten
Fluiten:Hilal Bahcecioglu en Britt Snepvangers
JO12-1 - Rosmalen JO12-2
10:20 - Veld 1 PLUS van Dorsten
Fluiten:Thibeau Gutlich en Kas Kouters
JO12-2 - MHC De Warande JO12-2
14:15 - Veld 2 Handpicked
Fluiten:Zara Souifi en Nanne Raggers
JO12-3 - HC Etten-Leur JO12-2
08:30 - Veld 3 Volvo Bluekens
Fluiten:Moos Kouters en Luca de Rooy
Jongens
JO10-1 - GMHC Goes JO10-1
11:00 - Veld 4 Dr. Sticker
Fluiten:Ouder Van Team
JO8-1 - V.M.H.& C.C. M.O.P. JO8-2
10:00 - Veld 4 Dr. Sticker
Fluiten:Ouder Van Team
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten